Oficjalny portal przedszkola: Przedszkole Publiczne nr 10

w Strzelcach Opolskich

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
15 maj 2024
Dzieci z grupy Jagódek oraz Tygrysków wzięły udział w Festiwalu Tańca i Piosenki Śląskiej - "Śląskie Bajtle" w Strzeleckim Ośrodku Kultury.

12 maj 2024
Bardzo dziękujemy Panom Strażakom za przybycie do naszego przedszkola i za mile spędzony wspólnie czas.

8 maj 2024
Jagódki oraz Tygryski odwiedziły Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Strzelcach Opolskich. Dzieci miały możliwość wysłuchania krótkich repertuarów muzycznych granych na różnych instrumentach przez uczniów szkoły, jak i poszerzenia swojej wiedzy na ich temat. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie naszych przedszkolaków.

8 maj 2024
Dzieci z grupy Jabłuszek i Motylków odwiedziły "Leśny zakątek" w Połonii. Dzieci poznały gospodarstwo agroturystyczne i jego okolice. Poznały zwierzęta zamieszkujące w "Leśnym zakątku" , m.in.: alpaki, kozy, owce, króliki, kaczki i pawie oraz miały możliwość bliskiego kontaktu z nimi - głaskania, karmienia i zabawy.

6 maj 2024
Reprezentanci naszego przedszkola podczas uroczystych obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

1 maj 2024
26.04.2024r. Jagódki obchodziły urodzinki swojej grupy. Z tej okazji zaprosiły kolegów i koleżanki ze wszystkich grup przedszkolnych, by móc wspólnie potańczyć, jak i sprawdzić swoje umiejętności w różnych konkurencjach.

1 maj 2024
Tygryski oraz Jagody udały się do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Dzieci poznały budynek od środka, wzięły udział w akcji pokazowej, przyjrzały się bliżej wozu strażackiemu i jego wyposażeniu. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie naszych przedszkolaków.

1 maj 2024
Grupa Tygrysków z okazji Dnia Ziemi posadziła w ogrodzie drzewko, które otrzymała od Nadleśnictwa w Strzelcach Opolskich w ramach akcji sadzenia drzew.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-12-28 00:30:36)
Informację zmodyfikował(a): Grażyna Kutek (2024-05-15 19:41:37)